שירות השגת לידים לבעלי עסקים ובעלי מקצוע

שירות השגת לידים לבעלי עסקים ובעלי מקצוע

08/07/2018 23:16
אבי צפלאוי

שירות השגת לידים לבעלי עסקים ובעלי מקצוע

לידים לעסקים הינם פרטי מידע דוגמת שמות, מספרי טלפון או מיילים של לקוחות פוטנציאליים אשר גילו עניין במוצר או בשירות מסוים ומעוניינים לקבל עוד מידע טרם ביצוע הזמנה. השגת לידים איכותיים מהווה אמצעי אפקטיבי למשיכה של לקוחות באופן סלקטיבי ומותאם ספציפית לאופי העסק וסוג פעילותו, השירות שהוא מציע או המוצר. שירות לידים לעסקים הוא כלי פרסומי ושיווקי יעיל למדי להרחבת מעגל הלקוחות של העסק המהווה בסיס לצמיחה ורווחיות.

שימוש נכון ויעיל באמצעי המדיה השונים

מחקרים רבים מראים כי איתור לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאליים מהווה אתגר משמעותי לכל עסק ורובם של בעלי העסקים מבינים את היתרונות הטמונים בשירות השגת לידים מקצועי. קבלת לידים לעסקים ולבעלי מקצוע כוללת מספר דרכים וצינורות שיווק דוגמת פרסום בגוגל וברשתות החברתיות, אתר העסק או אתרי אינטרנט ייעודיים, פרסום בעיתונות, שיווק מפה לאוזן ועוד, אולם על מנת להגיע לתוצאות המיטביות, בחירה בחברה מקצועית אשר זהו תחום התמחותה היא ההחלטה המושכלת אשר תבטיח כי ההשקעה הינה כדאית.

WEBIGO – שיווק והפצה בעידן הדיגיטלי

חברת WEBIGO מספקת שירות מקצועי של השגת לידים וזאת בעזרת צוות מומחים בעלי ניסיון בתחום. אנו מלווים ומסייעים לבעלי עסקים כבר למעלה מ- 20 שנים במטרה לקדם, לפתח ולייעל את העסק במגוון היבטים בדגש על פרסום, שיווק והפצה בעידן הדיגיטלי המקוון. שירות השגת לידים יבטיח לבעל העסק או המקצוע קבלת לידים באופן תדיר, ללא כל התחייבות מצד הלקוח ושליחה מדי יום של הלידים העדכניים באמצעות הודעות SMS כאשר בכל סוף שבוע תסופק חשבונית על פי תנאי ההתקשרות אשר סוכמו. השירות כולל פילוח השוק, השגת רשימות איכותיות לפנייה, שיווק במגוון אמצעים ויצירת קהל לקוחות מדויק להגדלת כוח הקנייה.

בניית אתרי תדמית

אמצעי יעיל ופופולרי להשגת לידים ולקידום עסקים ואתרים הוא בניית אתרי תדמית באופן מקצועי או עדכון ותחזוקה נאותה של אתר קיים. שיתוף פעולה של בעלי עסקים ומקצוע עם חברה מנוסה המתמחה בתחום, יאפשר הקמת אתר אינטרנט בלחיצת כפתור באמצעות פלטפורמות ייעודיות המותאמות לעסקים ולשימוש וגלישה באמצעות הטלפון הנייד. הליווי הצמוד שלנו כולל תמיכה בבניית אתרי מסחר עבור עסקים המעוניינים במכירה של מוצרים או שירותים אינטרנטיים. המערכת מאפשרת הצגת תוכן מעודכן באופן אוטומטי ומסונכרן בין האתר לבין פרסומים רלוונטיים ברשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, זהו מקור כוח ומנוע שיווקי עוצמתי ויעיל.

יתרונות שירות השגת לידים לעסקים

  • קבלת מידע ופרטים אודות לקוחות פוטנציאלים לרכישה של מוצר או שירות.
  • גיוס לקוחות חדשים לעסק בדגש על פרסום באינטרנט ללא צורך בהשקעה גדולה.
  • חשיפת שטחי פרסום לקהלי יעד ספציפיים.
  • חשיפה במגוון אמצעי המדיה השונים.
  • שילוב של יצירתיות ויצירת עניין ויראלי על מנת למשוך את קהל הגולשים.
  • יצרית קמפיין מתוכנן ומתוזמן המהווה את הליבה להצלחה שיווקית ואסטרטגית של העסק.
  • ניתוח נתונים וקבלת פידבק להפקת יעילות מקסימלית והוזלה בעלויות הפרסום.
  • התאמה לשינויים ולתחרות בשוק הדיגיטלי המקוון.
  • ייעוץ וליווי מקצועי המגובה בידע וניסיון בתחום.
  • ניהול ובקרה של קמפיין שיווקי והדגשת הייחודיות של העסק אל מול המתחרים.

השגת לידים, קניית לידים, פרסום ממוקד, רכישת לידים, לידים